"Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram..." już
2
2
9
9
6
6
Days
1
1
9
9
Hours
0
0
4
4
Minutes
3
3
0
0
Seconds

logo BIP

lekcje

 

 

 

 

 


 

 

Strefa nauczyciela

Jeśli Twoim zdaniem coś powinno znaleźć się na tej stronie, albo widzisz błąd, napisz do mnie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

img 0797   Dnia 13.06.2018 o godzinie 4.00 wyjechaliśmy w trzydniową wycieczkę. Po kilku godzinach jazdy dotarliśmy do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. Następnym punktem wycieczki były ruiny XVI-wiecznego zamku w Chęcinach, gdzie swój skarbiec miała królowa Bona. Potem udaliśmy się w kierunku Krakowa. Po przyjeździe do Hotelu "Piast" mieliśmy czas na odpoczynek i zjedzenie posiłku. Na koniec dnia wybraliśmy się wieczorny spacer po Rynku Starego Miasta.

   W drugim dniu po śniadaniu zwiedziliśmy Wawelską, Kościół Mariacki, weszliśmy również na wieżę zygmuntowską, aby obejrzeć Dzwon Zygmunta. Później pojechaliśmy do Zatoru, Energylandii, gdzie czekało na nas wiele niezapomnianych wrażeń i pokonywanie własnych słabości. Wróciliśmy do Krakowa na nocleg pełni wrażeń i bardzo szczęśliwi.

  W trzecim dniu po śniadaniu pojechaliśmy do Jura Parku. Dzięki pani przewodnik przenieśliśmy się do świata prehistorycznych zwierząt. Następnie udaliśmy się do oceanarium, aby zobaczyć wodne prehistoryczne zwierzęta. Ostatnim punktem wycieczki był park miniatur, w którym oglądaliśmy makiety najwspanialszych polskich zamków.

  Do Krasnopola wróciliśmy po północy, trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z udanej wycieczki.

 

Joomla Templates by Joomla51.com